Niestety z uwagi na tajemnicę handlową nie możemy przedstawić całej gamy naszych produktów.

Poniżej zamieszczamy opis i zdjęcia wybranych projektów:

Projekt z wykorzystaniem technologii GSM

Sposób działania: Jak większość dialerów GSM umożliwia wysyłanie SMSów oraz CLIPów do zaprogramowanych użytkowników Urządzenie ma wbudowany układ ładowania akumulatora oraz możliwość zasilania bezpośrednio z transformatora sieciowego 16-18V AC, lub zasilacza stabilizowanego lub impulsowego. Posiada programowane 4 wyjścia wysoko prądowe podające „+” oraz 4 programowane wyjścia podające masę. Do 8 wejść można bezpośrednia podłączyć czujniki alarmowe (PIR) lub wyjścia z innego urządzenia w celu przekazywania informacji poprzez sieć GSM

DIALER GSM
procesor sterujący dialerem

Zasilacz impulsowy 10W – układ zaprojektowany dla naszego klienta

Sposób działania: Zasilacz podłączony jest do sieci 230V. Na wyjściu zasilacza mamy możliwość podłączenia akumulatora żelowego 12V oraz urządzenia zasilanego napięciem 12V DC.  Akumulator jest ładowany gdy jest napięcie zasilani. Przy braku zasilania podłączone urządzenie pracuje z akumulatora. Dodatkowe wyjście „zanik AC” pozwala na sygnalizację pracy z siecią lub akumulatorem.

Zasilacz AC-DC 10W 230V na 13.5V 0,75A
Zasilacz AC-DC 10W strona SMD

 

Zdalne sterowanie systemem audio – układ zaprojektowany i wykonany dla naszego klienta.

Sposób działania: Urządzenie poprzez odbiornik podczerwieni odczytuje kody pilota zdalnego sterowania (w tym wypadku jest to kod RC5). Na wyświetlaczu użytkownik widzi wybraną aktualną funkcję oraz jej wartość. Dodatkowo sterowanie może odbywać się poprzez impulsator z przełącznikiem (przekręcenie w lewo lub prawo zmienia wartości funkcji natomiast wciśnięcie wybiera kolejną funkcję). W tym przypadku komunikacja z układem sterowanym odbywa się po magistrali I2C.

Sterowanie nadajnikiem podczerwieni kod RC5
układ odbiornika kodu RC5

Sterownik falownika

Sposób działania: Sterownik  ma zaprogramowane kilka trybów pracy. Użytkownik wybiera odpowiedni dla niego tryb pracy, a sterownik poprzez separowane wyjście analogowe steruje poprzez falownik pracą silnika trójfazowego.  Na wyświetlaczu pojawia się informacja o aktualnym trybie pracy, prędkości silnika oraz czasie do zakończenia programu.

Sterownik falownika
Sterownik falownika

Licznik obrotów

Sposób działania: Urządzenie ma dwa niezależne kanały wejściowe do których podłączamy czujniki zbliżeniowe. Na 4 cyfrach wyświetlacza 7-segmentowego wyświetlana jest aktualna wartość prędkości obrotowej wyskalowana w obrotach na min [obr/min]. Pomiar odbywa się co około jedną 0,75sek. Urządzenie w każdym kanale niezależnie ma zaprogramowaną prędkość maksymalną po przekroczeniu której zapala się dioda błędu oraz wystawiany jest na zewnątrz sygnał alarmowy.

Licznik obrotów
Licznik obrotów