Oferujemy projektowanie i wykonanie układów elektronicznych zgodnie z zaleceniami Klienta. Jeśli potrzebują Państwo urządzenia, którego nie ma na rynku, lub państwa wymagania są na tyle nie typowe, że konieczne jest wykonanie indywidualnego  projektu, to dobrze Państwo trafili.

Projektujemy i wykonujemy zarówno proste co za tym idzie, tanie układy na bazie mikrokontrolerów jak również zaawansowane urządzenia z użyciem najnowszych technologii i osiągnięć elektroniki. Proponujemy rozwiązania dedykowane do transmisji danych oraz sterownia poprzez sieć GSM (GPRS,HSDPA, SMS) lub  Internet . Posiadamy w swoim portfolio projekty urządzeń rozmaite projekty urządzeń do transmisji oraz akwizycji danych, monitorowania jak również urządzeń do monitoringu, telemetrii różnych parametrów pracy urządzeń. W naszych rozwiązaniach jesteśmy w stanie zastosować także układy MEMS czyli układy mikroelektroniczne będące połączeniem elektroniki z elementami mechanicznymi, które stwarzają całkiem nowe możliwości w zastosowaniach urządzeń elektronicznych jak np. żyroskopy i akcelerometry. Wykonujemy  także projekty  z zastosowaniem systemu RFID. Jeżeli potrzebują Państwo urządzeń komunikujących i sterujących komputerem przez port USB to, możemy zaproponować rozwiązania dostosowane do Państwa potrzeb.

Wykonując projekty dbamy o to by wykorzystane zostały nowoczesne podzespołów oraz o to by projektowane układy zachowywały standardy bezpieczeństwa oraz odporności na zakłócenia.

W ramach świadczonych przez nas usług można znaleźć:

– Wykonanie projektu obwodów drukowanych jedno i wielowarstwowych

– Doradztwo w zakresie konstrukcji urządzeń elektronicznych

– Oprogramowanie sensorów oraz układów peryferyjnych np. GPS, magnetometry, żyroskopy, czujniki i mierniki ciśnienia lub  temperatury,  akcelerometry itp

– Wykonanie urządzeń do komunikacji  poprzez: GSM, Ethernet, USB, RS485, RS232, I2C, SPI, UART, Bluetooth, IEEE802.15.4

– Programowanie mikrokontrolerów

– Obróbka mechaniczna obudów urządzeń

Wykonujemy kompleksowe projekty obejmujące następujące etapy od fazy projektowej aż po uruchomienie wykonanych urządzeń:

  1. uzgodnienie specyfikacji produktu
  2. wykonanie kosztorysu prac oraz ustalenie przewidywanego kosztu wytworzenia projektowanego produktu
  3. wykonanie modelu, serii prototypowej, serii próbnej
  4. wykonanie usługi montażu, testowania oraz uruchamiania urządzeń zgodnie ze zleceniem